رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پی ال سی دلتا - DELTA PLC Modbus
سوال اصلی همینجاست که آدم با کدوم برند شروع کنه که به مرور زمان از برنامه نویسی لذت ببره. نه اینکه برای یک رابط مدباس مجبور بشی جون بدی.

من یه پروژه CIP (یه سیستم شستشو برای صنعت شیر) با دلتا نوشتم خیلی اذیت شدم.

ببینید من که رشته ام الکترونیک نیست و برنامه نویسی هم نخوندم. به عنوان یه فنی ساده با PLC شروع کردم و الان دارم به همین ترتیب هم ادامه میدم به عنوان یه آدمی که این رشته اش نیست به نظرم Fatek خیلی راحتتر برنامه نویسی میشه تا Delta.

برنامه نویسی PLC که مثل فرستادن موشک به ماه نیست نباید هم باشه. من به عنوان کسی که میخوام فقط کارمو راه بندازم و مثلا 20 خط برنامه برای یک پروژه ساده بنویسم که نباید مجبور باشم وارد جزییات برنامه نویسی بشم. درسته؟

رابط کاربری خیلی مهمه و به نظر من Fatek در این زمینه خیلی بهتر از دلتا عمل کرده.

اگر قرار بود تخصصی به این کارا بپردازم میرفتم سراغ AVR و در هزینه هم به شکل قابل ملاحظه ای صرف جویی میکردم نه اینکه مثلا برای یک PLC که 14 ورودی خروجی داره برای راه اندازی چند تا تایمر ساده 200 هزینه کنم با AVR با 50 هم میشه راش انداخت اما با PLC هم راحتتره هم شما مجبور نیستی وارد جزئیات برنامه نویسی و اجرا بشی.

شما هر کاری با PM designer و Winproladder نتونستید انجام بدید اینجا مطرح کنید اگر راه حلی پیدا نشد تاپیکو میزنیم به نام دلتا.

من به عنوان یه مشتری ناراضی از دلتا هر جا ازم از PLC بپرسن با همین اطمینان از Fatek دفاع خواهم کرد. برای برنامه نویسی اون سری AE از دلتا دیگه داشتم به جنبل و جادو متوسل میشدم. بعد از اون با Panel master پروژه خودش اجرا شد.

پیام‌های این موضوع
https://clck.ru/34acdr - TomaLAF - 30-09-2023، 03:58 AM
Vermodje Билефельд - maximllSn - 23-05-2023، 06:00 AM
RE: پی ال سی دلتا - DELTA PLC Modbus - PCminister - 22-03-2015، 12:11 AM
Туринадрол Lyka Labs - maximllSn - 02-07-2023، 06:57 PM