رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بزرگترین مشکل لوگو اسمارت LOGO Smart
لوگو ایرانی اسمارت دارای ویژگی های بسیار خوبی است که در پست های قبلی به آن پرداخته شده است .
داشتن مدل 8 ورودی و 6 خروجی را هم در اینجا به آن اضافه می کنم و از همه مهمتر هم که قیمت آن است .
مدل 8 ورودی ، 4 خروجی : 115 هزار تومان 
مدل 8 ورودی ، 6 خروجی : 130 هزار تومان 
اما نداشتن حالت ماندگار یا  Retentive  از مشکلات بارز آن است که البته بنا به گفته سازنده با گذاشتن یک خازن قابل حل است .
ولی مهمترین مشکلی که من با آن روبرو شدن عدم استفاده از دستورهای تو در تو  است .
در مورد حفاظت هم ، متاسفانه از آنجایی که کپی شده از لوگو 6 زیمنس است .
باید گفت به خاطر امکان هک پسورد در لوگو 6 زیمنس ، این امکان در لوگو 6 اسمارت هم وجود دارد . 
یعنی برنامه ای که شما با پسورد به سخت افزار LOGO Smart دانلود می کنید ، با یک نرم افزار جانبی ، به راحتی قابل آپلود است .
افرادی که به صورت حرفه ای با لوگو زیمنس برنامه می نویسند دقیقا متوجه هستند که منظور من کدام قسمت از توانایی برنامه نویسی LOGO Siemens است .
اینکه شما مثلا بتوانید مقدار یک کانتر را به عنوان زمان یک تایمر  ، استفاده کنید . و یا اینکه مقدار Set Point  یک کمیت را تغییر دهید .
یعنی شما نمیتوانید توابع و بلوک های برنامه نویسی را به هم وابسته کنید و فقط باید از عدد استفاده کنید و این باعث می شود عملا امکان پیاده سازی برنامه های سطح بالا و پیچیده وجود نداشته باشد .
نداشتن صفحه نمایش و عدم امکان ارتباط به HMI های موجود در بازار هم باعث میشه ، امکان تنظیم پارامتر ها در لوگو اسمارت وجود نداشته باشد .
امیدوارم به زودی شاهد بر طرف شدن این مشکل از برند خوب لوگو اسمارت باشیم .
پاسخ
سپاس شده توسط: study
ضمن تشکر
آیا موردی که بهش اشاره کردید همچنان ( در این تاریخ ) وجود داره یا برطرف شده؟ و سوال دیگه اینکه من ورژن 7 از نرم افزار لوگو سافت رو دارم چطور میتونم این اسمارت ها را به لیست سخت افزار ها اضافه کنم؟ کلا چطور باید معرفیشون کرد؟ 
سپاس شده توسط:
درود بر شما . 
متاسفانه در مورد توابع تودرتو ، همچنان این مشکل وجود دارد و لوگو اسمارت این قسمت ازتوانایی فوق العاده نرم افزار LOGO Soft Comfort رو پشتیبانی نمی کند . 
گاهی اوقات در هنگام آپلود برنامه نیز ممکن است با مشکل مواجه شوید که مشکل از یک آی سی می باشد که حتما باید به نمایندگی ارسال و تعویض شود .
برای دانلود برنامه هم نیازی به شناسوندن نیست و می توانید با نسخه های مختلف برنامه را به سخت افزار دانلود کنید .
پاسخ
سپاس شده توسط: